Ściąganie z YouTube na mp3

Wiele osób korzysta codziennie z konwertera na mp3 z YouTube, ponieważ jest to narzędzie nieomal nieocenione. Dzięki niemu możemy w najlepsze cieszyć się dobrą muzyką i ciekawymi materiałami zawsze i wszędzie, bez konieczności korzystania z Internetu w telefonie. Czy jednak wiecie wszystko o ściąganiu mp3 z YT?

Wszystko co musisz wiedzieć po pobieraniu mp3 z YouTube

Jak w ogóle znaleźć stronę, która oferuje nam takie działania? Wystarczy w wyszukiwarce Google wpisać odpowiednią frazę np. "youtube mp3" czy "ściąganie mp3 z YT" i wyskoczy nam mnóstwo wyników. Wybieramy taki serwis, który pasuje nam najbardziej, a następnie jednocześnie otwieramy platformę YT na której wyszukujemy interesujący nas materiał. Kopiujemy jego adres URL i wklejamy na stronie, na której chcemy pobrać to w formacie mp3. Kiedy konwertowanie dobiegnie końca, wystarczy taki plik pobrać i cieszyć się nim na swoim telefonie, komputerze lub tablecie.

Zazwyczaj takie działanie trwa kilkanaście sekund i uzależnione jest od wielu czynników - od ilości osób na stronie w danym momencie, od szybkości naszego Internetu, a także wielkości materiału, który chcemy pobrać. Takie działania są w pełni legalne, pod warunkiem, że dane materiały ściągamy na swój własny użytek - nie zamierzamy ich rozpowszechniać, ani tym bardziej ich sprzedawać. W innym przypadku łamiemy prawa autorskie, co jest bardzo surowo karane.

Autor

Aleksander Olszak

Redakcja internetowypracownik.pl